Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında "En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan karlialisveris.com, geçen 6 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük Teknoloji ticareti firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2017 yılında alan adları standartlarını belirleyen ve denetleyen tek otorite ICANN'e akredite olan karlialisveris.com, 2019 yılından beri Türkiye'nin en büyük 500 bilişim şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana 1 milyonun üzerinde müşteriye ürün ulaştırma hizmetine ev sahipliği yapmıştır.

karlialisveris.com tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile geliştirdiği Domain Management (Domain Yönetimi) otomasyonuna sahiptir. Bu otomasyon sayesinde kullanıcılarına dünya standartlarında online güvenilir alışverişi sunmaktadır. Aynı arayüze entegre çalışan hosting otomasyon sistemi ile hosting kullanım kolaylığı ve tek arayüzden çoklu hizmet yönetimi sağlama kabiliyetinde olan firma, 2019 yılında tüm barındırma altyapısını cloud (bulut) üzerine taşımış ve bu sayede mnimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.